۰
مشخصات ، قیمت و خرید آنلاین گیاهان دارویی و محصولات غذایی سالم و طبیعی | مزرعه سبز اسکندری

سیب زمینی کبابی

سیب زمینی کبابی از پوره سیب زمینی از لحاظ مواد مغذی غنی تر است. سیب زمینی کبابی منبع مهمی از ید است. یک سیب زمینی متوسط حدود 40% نیاز روزانه ید را تامین می کند.

شیر

شیر آشامیدنی است که معمولا برای افرادی که نگران کمبود کلسیم یا ویتامین D هستند توصیه می شود. اما شیر محتوی مواد معدنی ضروری ید است. یک فنجان شیر، محتوی

56 میکروگرم ید است.

جلبک دریایی خشک شده

جلبک دریایی خشک شده، داروی معجزه آسای محتوی ید است. حدود 7 گرم از جلبک دریایی، محتوی 4500 میکروگرم ید است و این مقدار خیلی بیشتر از نیاز روزانه بدن به ید است.

کاد ماهی

گوشت کاد ماهی نرم، مرطوب، کم چرب، کم کالری و لذیذ است. کاد ماهی منبع پروتئین، کلسیم، منیزیم، پتاسیم و ویتامین E و ید است.

نمک یددار

نمک کریستالی است که از دو عنصر کلر و سدیم به وجود آمده است و از سوی دیگر ید ماده معدنی است. انواع مختلف نمک با ید غنی می شود. اگر نگران کمبود ید در بدن خود هستید ابتدا مطمئن شوید که نمک، یددار است بعد آن را مصرف کنید. 1 گرم نمک یددار حاوی 77 میکروگرم ید است.

میگو

میگو نیز مانند بسیاری از منابع غذایی دریایی، غنی از ید است. میگو همچنین غنی از پروتئین و کلسیم است.

سینه بوقلمون کبابی شده

85 گرم از سینه بوقلمون حاوی 34 میکروگرم ید است. بوقلمون همچنین حاوی ویتامین B پتاسیم و فسفر است.

آلو بخارا

تنها 5 آلو خشک شده، نیاز فیبر، عنصر شیمیایی بور، ویتامین A، ویتامین K بدن را تامین می کند.آلوی خشک شده منبع خوبی از ید است.

باقلا

1/2 فنجان باقلا محتوی 32 میکروگرم ید است. باقلا همچنین حاوی مقداری پروتئین، مس، پتاسیم و کلسیم است.

کنسرو ماهی تون

ماهی تونی که در روغن، کنسرو می شود معمولا ید بیشتری دارد. همچنین محتوی پروتئین بالا، ویتامین D و آهن است.

تخم مرغ آب پز

تخم مرغ آب پز نیاز ویتامین A، ویتامینD، روی، کلسیم، آنتی اکسیدان ها و بسیاری موارد دیگر را تامین می کند. یک تخم مرغ آب پز، نیاز 10% از ید مورد نیاز روزانه هر فرد را تامین می کند.

ماست

ماست علاوه بر کلسیم و پروتئین، ید خوبی دارد. 1 فنجان ماست، 154 میکروگرم ید دارد.

موز

توت فرنگی
خرچنگ دریایی
100 گرم خرچنگ دریایی حدود 100 میکروگرم ید دارد.

از نظر حکم اسلام و فقها، خوردن گوشت حیوانات دریایی حرام است مگر ماهیان پولک (فلس) دار و میگو، که از این دسته استثناء شده اند و خرچنگ چون فلس ندارد و از چنین ویژگی برخوردار نیست، خوردنش حرام است. منبع: منهاج‌الصالحین(للخوئی)، ج‏2، ص344

نان سفید

لوبیا سبز

مشاوره درمان بیماریها در طب سنتی حکیم اسکندری ، درمان بیماریها با گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا