۰
مصرف کندر در دوره بارداری در طب سنتی

در احادیث آمده کندر برای افزایش هوش جنین مفید است. بر روی تاثیر گذاری کندر تحقیقات اساسی صورت نگرفته، اما توصیه می شود مادران باردار از هفته ۱۲ تا ۱۴ بارداری کندر به اندازه یک نخود بجوند تا به طور کامل با بزاق دهان مخلوط شود.

بهترین نوع کندر کدام است؟

کندر صمغ درخت خاردار با ارتفاع تقریبی ۲ متر است که در نواحی نسبتا گرم زمین رشد می کند. بهترین نوع کندر، کندری است که خالص، تازه، نرم و ظاهرش سفید باشد. خیلی زود شکسته نشود و وقتی آن را می شکنیم داخلش یک حالت چسبنده زرد و طلایی رنگ باشد.


تاثیر کندر بر هوش نوزاد

اگر هر روز کندر میل کنید احتمال بروز بیش فعالی را در نوزاد دلبندتان افزوده اید. البته در خصوص زیاده روی در میل نمودن خرما، عسل، ارده و سایر گرمی ها نیز این امر صادق است. حال اگر خیلی تمایل به مصرف کندر دارید، از شروع هفته ۱۲ تا اتمام هفته ۱۴ سه گرم از آن را هر شب میل کنید تا به طور کامل با بزاق دهان مخلوط شود.


سایر روش های افزایش هوش جنین

گوش دادن به موسیقی های آرامش بخش بر افزایش هوش جنین تأثیر مثبتی دارد. گوش سپردن به قرائت قرآن در تقویت هوش جنین بسیار مهم است و بوییدن عطرهای طبیعی مانند گل محمدی و بهارنارنج نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره و تعیین وقت حضوری حکیم اسکندری 09122070671 -02632324045 - درمان بیماریها در طب سنتی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا