۰
درمان یبوست در طب سنتی

هفت روش درمان یبوست در طب سنتی 

اگر هر روز اجابت مزاج ندارید یا مدفوع سفت دارید یا احساس می کنید اجابت مزاج به طور کامل انجام نمی شود علاوه بر افزایش مصرف فیبر در رژیم غذایی، توصیه های زیر را به کار بگیرید:

1. سعی کنید مصرف گوشت، ماهی، تخم مرغ و غذاهای سرخ کردنی را به حداقل برسانید.

2. بهتر است روزی یک یا دو بار در ساعات معین مخصوصا صبحها بعد از صرف صبحانه و شبها قبل از خواب عمل تخلیه انجام شود.

3. توصیه می شود افرادی که یبوست دارند تا حد امکان از توالتهای معروف به ایرانی استفاده کنند. به خصوص اگر پاشنه پاها چند سانتیمتر بالاتر قرار گیرد و بدن متمایل به جلو شود، دفع راحت تر صورت می گیرد.

4. چرب کردن قسمت تحتانی شکم با روغن زیتون یا کرچک، اجابت مزاج را آسانتر می کند.


5. ورزشهای ملایم مانند دوچرخه سواری با تقویت عضلات شکم، کمک به دفع مدفوع می کنند.

6. خوردن ۲۰گرم روغن بادام شیرین با یک استکان آب جوش شبها قبل خواب و مصرف یک لیوان آب جوش صبح ناشتا هم کمک شایانی به شما می کند.

7. یک درمان ساده استفاده از مربای آلوچه خشکه هست. می توانید ازهمین الان آلو را خشک کرده و با شکر پخته و مربا درست کنید.موقع مصرف هسته ها را جدا کنید و شب هنگام خواب یک قاشق غذاخوری میل کنید.

مشاوره و تعیین وقت حضوری حکیم اسکندری 09122070671 -02632324045 - درمان بیماریها در طب سنتی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا