۰
نسخه گیاهی درمان بیماریها در طب سنتی حکیم اسکندری | مزرعه سبز اسکندری

استفاده همزمان این دو ممنوع ! زعفران ، زردچوبه

یکی از بهترین ادویه ها از نظر رنگ، بو، مزه و خاصیت زعفران است.

زعفران خاصیت منحصر به ‌فردی دارد که به‌عنوان حامل بعضی داروها و ادویه ها عمل می‌کند و می‌تواند ادویه‌های دیگر را به راحتی به قلب برساند.

این خاصیت زعفران مانند تیغ دو لبه عمل می کند یعنی هم می تواند مفید باشد هم مضر

اگر ادویه ای برای قلب مضر باشد استفاده همزمان از آن ادویه و زعفران در برخی از بیماران خطرناک خواهد بود. بعضی از خانم‌ها و آشپزها برای خوشرنگ تر شدن غذا بطور همزمان زردچوبه و زعفران را با هم بکار می برند.

لازم به تذکر است که در کتاب‌های طب سنتی ذکر شده‌ است ، مصرف افراطی زردچوبه به‌شدت برای قلب مضر است. بنابراین کسانی که به هر دلیلی قلبشان ضعیف است و مشکلات و بیماریهای قلبی دارند و یا زود خشمگین می‌شوند و یا بیماری هراس (ترس) دارند باید از ترکیب زردچوبه و زعفران اجتناب کنند.

لطفا بدون اطلاعات کافی گیاهان دارویی را با هم مخلوط نکنید و برای صحت و سقم یک مطلب به افراد آگاه مراجعه کنید.

مشاوره درمان بیماریها در طب سنتی حکیم اسکندری ، درمان بیماریها با گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا