۰
نسخه گیاهی درمان بیماریها در طب سنتی حکیم اسکندری | مزرعه سبز اسکندری

پنیرک داروی خاص عفونت زنانه و ضدورم

پنیرک از دسته گیاهان دارویی ضد التهاب است، دم کرده این گل خوش آب و رنگ، به سبب خاصیت لعابی، ضد تورم دهان و حلق و ضد سرفه است.

در عفونت ادراری و اسهال دم‌کرده پنیرک، انتخابی نیکو است، کافی است روی یک ق. غ. از گلهای خشک، یک لیوان آب جوش بریزید و یک ربع بعد، صاف کنید بهتر است برگها را خوب خوب فشار دهید تا تمام لعاب آن خارج شود چرا که خواص دارویی آن در لعاب ایجاد شده است.

پنیرک همراه ختمی در رفع التهابات تنفسی سودمند است و باز هم همراه ختمی و گل محمدی به شکل آبزن در رفع عفونتهای زنان، توصیه می‌شود.

می‌توانید یکی دو ق. غ. از گل خشک را در فنجانی آب بجوشانید تا نصف شود و خوب مخلوط کنید تا مایعی لعابی و غلیظ شود و روی آکنه، و یا مناطق ملتهب پوست ماسک بفرمایید در رفع التهاب بی‌نظیر است.

شما با پنیرک تازه، آشپزی کرده‌اید؟

شما از برگهای خشک آن چه تجربه خوبی دارید؟

پنیرک و ختمی و بنفشه داروی خاص در سرماخوردگی است

مشاوره درمان بیماریها در طب سنتی حکیم اسکندری ، درمان بیماریها با گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا