۰
فروشگاه اینترنتی مزرعه سبز اسکندری

نسخه یک برای افراد دیالیزی

نسخه زیر نسخه دوم آقای اسکندری برای افراد دیالیزی

هرچه از دامن طبیعت دور شویم بیشتر در معرض خطر قرار می گیریم. ویتامین ها و مواد آلی که از طریق میوه ها و سبزی های طبیعی تامین می کنیم بسیار بهتر و موثرتر از موادی است که به صورت مصنوعی و از طریق قرص ها و مکمل ها تامین می کنیم.

به همین دلیل توصیه می کنیم با افزایش اطلاعات تان نسبت به میوه ها و سبزی ها از طبیعت بهره بگیرید تا علاوه بر آن که سلامت تان را تامین می کنید مانع از بروز عوارض ناخواسته ناشی از مصرف داروهای شیمیایی شوید.

وقتی می‏خواهیم کلیه‏ ها را بازسازی کنیم، باید بار همۀ کارهای کلیه را سبک کنیم و سنگینی تجزیه خون و گرفتن ادرار را از دوش کلیه‏ ها آن قدر که ممکن است برداریم. تا آنجایی که ممکن است بیمار باید از دیالیز پرهیز کند

چون روی بافت کلیه و بافت مغز اثرات منفی می‏گذارد.70 تا80% بیمارانی که برای دیالیز معرفی می‏شوند با طب قدیم قابل درمان هستند، مگر افرادی که در اثر نارسایی کلیه بیشتر و دیالیز کردن‏های مکرّر کلیه‏ هاشان از مدار خارج شده است.

افرادی که به سمت دیالیز کشیده می‏شوند، آن قسمت‏های سالم کلیه را هم نیز ممکن است از دست بدهند و به تدریج کلیه از بین ‏برود. گاه یک کلیه بزرگ به اندازه یک لوبیا کوچک می‏شود.

آن موقع است که دیگر از دست ما نیز کاری بر نمی‏ آید، دیگر کلیه ‏ای وجود ندارد تا بخواهیم آن را بازسازی کنیم. اما باز هم با داروها و غذاهای ضدّ سموم و تصفیه کنندۀ خون به جریان دیالیز کمک می‏کنیم که حال بیمار تا حدودی با کمک دیالیز بهتر شود.

باید توجه داشت که مردم حتی از کیفیت غذاهای خسارت بار غافلند و علت آن اعتماد به رسانه‏ های جمعی است که متأسفانه زیر یوغ سرمایه‏ داری مواد غذایی مضرّ را تبلیغ می‏کنند. از روغن نباتی مایع و بعد از آن جامد باید بشدت پرهیز شود. برای همۀ اندام‏های بدن مضر است و بویژه برای کلیه‏ هایی که در حالت بحران قرار گرفته ‏اند.

بی ‏انصافی است که خواص سویا را با گوشت گوسفند برابر اعلام می‏کنند! سوسیس و کالباس واقعاً خسارت‌بار و برای مبتلایان به نارسایی کلیۀ حاد مرگ بار است. اما مردم نمی‏دانند که چرا اگر مرگ بار است تولید می‏شود! محصولات پاستوریزه هم که با آن همه تبلیغ برای کلسیم انواع ناراحتی‏ها را بوجود می‏آورد و برای خریدن آن صف می‏کشند.


سیستم کامل و مجرّب در مبتلایان به نارسایی کلیه حاد

منضج صبحگاهی

عرق خارخاسک و خارشتر شرکت اسکندری با غلظت مخصوص برای درمان دیالیز افراد کلیوی. از هر کدام یک لیوان را روی شعلۀ ملایم به جوش برسانید بلافاصله آن را روی 3 قاشق غذاخوری خاکشیر تمیز بریزید و به جای صبحانه در حالت ناشتا هر روز صبح میل کنید

تا دو ساعت بعد چیزی خورده نشود.

اگر خشکی کلیه ‏ها زیاد باشد و بیمار هم خشک مزاج و لاغر اندام است می‏توانید یک روز در میان صبح‏ها هر بار 3 قاشق غذاخوری ترنجبین را در 1/5 لیوان آب جوش بریزید و صاف کرده میل کنید. می‏توانید بجای آب عرق خارشتر و خارخاسک را وقتی به حدّ جوش رساندید، ترنجبین را در آن بریزید و صاف کرده میل کنید.
بجای عرق خارشتر و خارخاسک می‏توانید یک روز در میان 1/5 لیوان شیر گاو غیر پاستوریزه را بجوشانید و داغ‏ داغ روی 3 قاشق غذاخوری خاکشیر بریزید و میل کنید.


جوشانده بعداز هر غذا

یک داروی شویندۀ کلیه که برای همه انواع سوءمزاج‏های کلیه مفید است، و داروی پایه برای همۀ ناراحتی‏های کلیه به حساب می‏آید. این جوشانده ‏بگونه‏ ای ترکیب شده که هیچ عوارض منفی برای کسی نداشته باشد حتی اگر اشتباهاً کسی آن را مصرف کند.

گل‏ گاوزبان، گل‏ سرخ، بابونه، افتیمون، تخم ‏تره، سنبل ‏الطیب، تخم‏ جعفری، تخم‏ کاهو، تخم ‏شوید، تخم ‏کرفس، رازیانه، بادرنجبویه، سوسنبر یا نعنا، تخم‏ کافشه، مرزنجوش، خاکشیر، گزنه، دم‏ گیلاس، برگ ‏سداب و کاکنج، به میزان مساوی ترکیب و نیم‏کوب شود.توجه از مرغوب ترین گیاهان باید استفاده شود.

به 5 قسمت مساوی تقسیم کنید، هر بار یک قسمت را با 6 شیشه(600 گرمی) آب روی شعله ملایم بجوشانید تا 4 شیشه بماند، صاف کنید و با یک استکان شکر و یا شکرقرمز بجوشانید تا 3 شیشه بماند. در یخچال نگه‏دارید و روزی 3 بار 5/1 ساعت بعد از هر غذا یک لیوان(گرمای ملایم مانند گرمای معمولی اتاق داشته باشد) میل کنید.

هر بار که یک قسمت تمام شد، یک قسمت دیگر را مانند قسمت قبلی درست کرده در یخچال نگه‏داری و میل کنید.

توجه نکته بسیار مهم حتما معجون مخصوص افراد دیالیزی( اسکندری )را برای پاکسازی واحیا کامل کلیه در طول روز دولیوان صبح ناشتا و شب یک ساعت قبل از خواب میل نمایید.

برای تهیه معجون (مخصوص) کلیه حاد اسکندری با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.


رژیم غذایی برای جلوگیری از دیالیز

همان سوپ گشنیز باشد، که با سبزی گشنیز و اسفناج یا برگ چغندر و یک قاشق برنج و ماهیچۀ گوسفند یا جوجه خروس خانگی با کمی نمک و پیاز و زردچوبه بپزید و بجای هر غذایی صبح تا شب هر وقت میل داشتید میل کنید. اگر خواستید در این سوپ آلوی بخارا یا شلغم یا کدو و کلم و امثال آن و سبزی‏های دیگر استفاده کنید بلامانع است.

اگر نارسایی کلیه خیلی شدید است و کراتینین از حدود 4 بالاتر است بهتر است که فقط لعاب سوپ خورده شود. به هیچ وجه مواد خام مانند میوه و آب میوه نخورید. نان هرگز حتی به اندازۀ یک پشت ناخن میل نکنید. اگر تشنه بودید آب نجوشیده نخورید و بهتر است که به جای آب همان عرق خارشتر میل کنید. کمپوت خانگی به مقدار کم اشکالی ندارد


مسهل عام بعدازظهرها

عام برای بعداز ظهرها باید به اندازه ‏ایی باشد که یبوست را برطرف کرده و روزانه 2 تا 3 بار شکم کار کند. کار کردن بیشتر موجب انحراف مایعات و داروها از کلیه‏ ها به سوی روده‏ها خواهد شد. کار کردن کمتر نیز نشانۀ غلظت مواد بوده که مانع تأثیر داروها بر کلیه خواهد شد.توجه حتما با مشاوران تماس حاصل فرمایید.


برای مصرف و درمان معجون مخصوص کلیه ،کاهش سریع کراتین و اوره،گاکسازی و احیای کلیه

مصرف عرق بوقناق .بوقناق اسکندری نیز مفیدمیباشد.البته با مشاوره تخصصی آقای اسکندری

درمان قطعی وپاکسازی کلیه ها وجایگزین دیالیز برای افرادی که نارسایی حاد کلیه دارند.

مشاوره و تعیین وقت حضوری حکیم اسکندری 09122070671 -02632324045 - درمان بیماریها در طب سنتی


مقالات طب سنتی ، درمان بیماریها در طب سنتی ،درمان بیماریهای گوارشی در طب سنتی ، درمان بیماریهای تنفسی در طب سنتی ، درمان بیماریهای غدد در طب سنتی ، درمان بیماریهای قلب و عروق در طب سنتی ، درمان بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در طب سنتی ، درمان بیماریهای مغز و اعصاب در طب سنتی ، درمان بیماریهای پوست و مو در طب سنتی ،


خرید و قیمت آنلاین گلاب اصل و خالص قمصر کاشان سنگین وصادراتی


خرید و قیمت آنلاین محصولات ارایشی و بهداشتی گیاهی


خرید و قیمت آنلاین عرقیات گیاهی اصل و دوآتیشه ، عرق خارمریم،نعناع،گلاب خالص،هل،رزماری،بولاغ اوتی، فراسیون ،خواجه باشی،شوید،جعفری،آویشن،گل همیشه بهار،خارشتر،خارخاسک،گزنه،


خرید و قیمت آنلاین گیاهان دارویی اصل و اعلاء هندی ، کوهی کم یاب و نایاب


ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا